Epic Games, “Blazing Sails” ve “Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE” Oyunlarını Ücretsiz Sunuyor

by TheAnarchs
0 yorum 45 görüntülenme 2 dakikalar oku

Son yıllarda dünyanın en büyük dijital oyun mağazası Steam’e karşı rekabet etmek adına Epic Games, ücretsiz oyunlar dağıtmaya başladı. Platform şimdiye kadar yüzlerce başlığı oyunculara ücretsiz sunarken, bu uygulamaya devam ediyor. Bu hafta, Epic Games iki oyunu ücretsiz hale getirecek.

Son zamanlarda Epic Games, bu hafta “Godlike Burger” gibi daha düşük kaliteli oyunlar sunması nedeniyle eleştiri alıyor. Bir zamanlar Rockstar Games tarafından geliştirilen “GTA 5” gibi oyunları dahi ücretsiz sunan platform, kaliteyi düşürmekle suçlanıyor ve oyuncuların beklentilerini karşılayamıyor gibi görünüyordu. Ancak görünüşe göre Epic Games, bu hafta bu algıları yıkmaya kararlı.

Epic Games Mağazası, gelecek hafta “Blazing Sails” ve “Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE” oyunlarını ücretsiz sunacak. Bu iki başlığı kütüphanenize 12 Ekim ile 19 Ekim tarihleri arasında kalıcı olarak ekleyebileceksiniz.

Epic Games, ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Son olarak, platform bu hafta için popüler bir simülasyon oyununu ücretsiz hale getirdi.

Aslında Epic Games, “Blazing Sails”i birkaç ay önce ücretsiz sunmayı planlamıştı. Ancak, oyunun erken erişim aşamasındayken Epic Games’e sunulmaya hazır olmadığına dair oyun geliştiricisinin bir duyurusu nedeniyle bu plan iptal edildi.

Üstelik “Blazing Sails”, Epic Games’in ana sayfasında ücretsiz olarak gösterilmişti. Bu nedenle, oyuncuların beklentileri oldukça yüksekti. Sonuç olarak, Epic Games bu hafta nihayet sözünü tutacak.

“Bazing Sails”, 2020 yılında piyasaya sürülen bir korsan oyunudur. Bir korsanı kontrol edebilir, mürettebatınızı ve geminizi inşa edebilir ve diğer oyuncularla hem karada hem denizde savaşlara girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla oynamak için en iyi seçeneklerden biri olarak öne çıkan bu oyun, karada ve denizde gerçekleşen savaşlar etrafında dönüyor.

The Anarchs Oyuncu Topluluğu olarak Sea Of Thieves üzerinde çeşitli etkinlikler yapıyoruz. Sende bize katılıp vakit geçirmek istiyorsan. www.anarchs.net veya www.anarchs.net/discord üzerinden bizlere ulaşmayı unutma.

You may also like

Bir Yorum Bırak